SEVİNÇ MOBİLYA


Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerimizin tamamı Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip olup hayatımızı daha kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

      1997 yılında Sevinç Mobilya adıyla İzmir /Karabağlarda kurulan firmamız 2019 yılına kadar bu isimle faaliyetlerde devam etmiştir.

      2019 yılında yeni Markası Fumo Concept ile tasarım anlayışı, minimal ürünleri ve mobilya sektöründeki yılların getirdiği tecrübesiyle yaşam alanlarına estetik katmayı amaçlar.

       Fumo Concept, sektörün bilgi ve birikimini modern teknolojilerden faydalanarak disiplinli satış anlayışıyla sizlere güvenli ve modern yaşam alanlarında konforlu ve kullanışlı bir alan yaratmak isteyenler için ideal seçenek konumundadır.

       Evinizin sadece ev odalarından ibaret olmadığını, ilk izleniminin mobilya ve dekoratif ürünlerden başladığını, bu sebeple evinizin mobilyalarını çok önemsediğinizi anlıyoruz.

       Fumo Concept beklentinizin uzun ömürlü, sağlam, her zevke hitap edecek ürünler olduğu ve özgün tasarımınız ile fark yaratmak gerektiğinin farkındayız.

         Fumo Concept olarak ev dekorasyonunda hem kalite hem de cazip fiyatlar ile kimsenin yapamadığını yapma hedefiyle çalışıyoruz. Fumo Concept ev dekorasyonundaki profesyonelliğimizle özenle tamamladığımız projeleri inceleyerek ev iç mekan dekorasyonunuzla ilgili yeni fikirler edinebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz projelerle ilgili bir uzmanımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Arayın neler yapabileceğimizi birlikte konuşalım.

  Fumo Concept

Evinizdeki zarafet