Brown Letto Set (160x200) Ürün Açıklaması

Set İçeriği:

160x200 Brown Triplex Yatak

160x200 Brown Letto Baza + Başlık

ÖZELLİKLER
Farklı sertlikteki yayların, vücudun anatomik yapısına uygun dizilimiyle oluşturulan 5 bölgeli paket yay sistemi ve ekstra konfor için ped kısmında kullanılan çift kat mikro yay sistemi ile üç özel katman içerir. Çift çekirdek özelliğiyle eşler arasındaki kilo farklılıklarına çözüm sunar. Konfor artırıcı uyku pedi; vücudu destekleyerek basıncı ortadan kaldırır, sağladığı doğal uyku hareketleriyle kasları gevşetir. 160*200 ölçülerinde bir Brown Yatakta 4900 adet yay bulunur.
viscon-kumas-brown

Viscon Kumaş

Nem alma özelliğiyle vücudu serin tutan viskon kumaş, yumuşak tuşesiyle yüzeyde daha konforlu bir yapı sunar.

3-kat-yay-sistemi

3 Kat Yay Sistemi

Çok küçük yaylardan oluşan yay teknolojisinde hava geçirgenliği yüksektir ve yüksek elastikiyet kabiliyeti sayesinde vücudu sararak tüm basınç noktalarını doğru şekilde destekler.

2-kat-ray-sistemi

Mikro Yay

Çapları ve yükseklikleri küçültülerek m²’ deki yay sayısını artıran ayrı ayrı paketlenmiş mikro yay sistemi, mükemmel yoğunluklu elastik destek sağlar ve konforludur. Hava geçirgenliği yüksektir, dayanıklıdır.

cift-cekirdek-detay

Çift Çekirdek

Eşlerin uyku esnasında birbirlerinin dönüş hareketlerinden rahatsızlık duymalarını engeller.

omurga-destekleyen

Omurgayı Destekleyen Triplex Spring System

Triplex Spring System sayesinde sırt, bel, boyun ve dizleri en doğru şekilde destekler. Omurga yapısını dik tutarak omurgaya binen yükü en aza indirir.